Towar dnia - OKAZJA
Otwórz opis produktu

Amorfa szara- Amorpha canescens

Cena: 145.00 PLN
Nasza cena: 120.00 PLN

Chcesz otrzymywać newsletter?
Dodaj swój adres e-mail:  • Sklep Ogrodniczy dla koneserów i....nie tylko

  • Bogata oferta - unikatowe i duże okazy

  • Nasz sklep istnieje od 1993r

  • Pełen profesjonalizm oraz doradztwo


Budleja Dawida Butterfly ® Candy Lila Sweeth

Budleja Dawida  Butterfly ® Candy Lila Sweeth
Cena brutto za sztukę:
Cena brutto za sztukę:32.00 PLN

Ilość:

OPIS PRODUKTU:
Odmiana charakteryzuje się lawendowymi kwiatami z wyraźnym, żółtym środkiem oraz niewielkimi rozmiarami. Krzew łatwo się zagęszcza, ma ładny, regularny, zaokrąglony pokrój, dorasta zaledwie do 0,8 m wysokości i szerokości. Liście są wąskie, lancetowate, zielone. Liczne kwiaty mają lekki, słodki zapach, co czyni je atrakcyjnymi dla owadów zapylających. Dzięki niewielkim rozmiarom może być stosowana jako roślina okrywowa w masowych nasadzeniach publicznych, a także uprawiana w ogrodach przydomowych oraz w pojemnikach trzymanych na balkonach, tarasach i patio. Ponieważ kwitnie na pędach jednorocznych wymaga wiosną silnego przycięcia. Najlepiej rośnie na stanowiskach słonecznych, osłoniętych od wiatru. Preferuje gleby przepuszczalne, żyzne i dostatecznie wilgotne.

Ten nowy krzew motyli olśniewająco prezentuje się latem i jest idealny do mniejszych przestrzeni. Gęsta roślina krzewiasta, osiągająca około 80 cm wysokości, od połowy lata do wczesnej jesieni zwieńczona stożkowatymi kwiatami bzu, które przyciągają tłumy motyli. Kwitnie w nasłonecznionym miejscu i całkiem szczęśliwie zamieszka w doniczce, w której przestrzeń jest na wagę złota.

Pielęgnacja ogrodu: Przycinaj mocno w marcu, usuwając cały ubiegłoroczny wzrost do trzech lub czterech pąków.Strefa mrozoodporności: 6b -20/-18 °C

Hodowca: Botanic Experience BV, Holandia

Wprowadzenie na rynek: 2021 r.

Buddleja Butterfly Candy to bardzo obficie kwitnąca seria. Kwiaty mają lekki, słodki zapach i są bardzo atrakcyjne dla motyli i pszczół. To sprawia, że ​​seria Butterfly Candy jest idealna dla różnorodności biologicznej. Wszystkie odmiany są dobrze rozgałęzione i ze względu na swoje rozmiary idealnie nadają się do pojemników i mniejszych ogrodów. Umieść Butterfly Candy w pełnym słońcu na dobrze przepuszczalnej, żyznej glebie. Buddleja Butterfly Candy Little Lila ma bardzo zwartą roślinę o wysokości 32 cali i szerokości oraz naturalnie zaokrąglony pokrój. Little Lila ma piękne liliowe kwiaty.

Inne zdjęcia tego towaru


Kliknij, aby powiększyć!    Kliknij, aby powiększyć!    Kliknij, aby powiększyć!    


Produktów: 0  (0 szt.)
Wartość: 0 zł


zamowienia

zamowienia

Otwórz opis produktu

Budleja Dawida Flutterby Lavender - Buddleja davidii Flutterby Lavender

Cena: 42.00 PLN

Otwórz opis produktu

Budleja skrętolistna-Buddleia Alternifolia

Cena: 34.00 PLN

Otwórz opis produktu

Kiścień Hokus Pokus- Leucothoe Hokus Pokus

Cena: 39.00 PLN

Otwórz opis produktu

Leptinella Platt's Black

Cena: 22.00 PLN